İzmir toptan tütün adıyaman tütünü

        

İzmir toptan tütün

Eğe Bölgesinin nadide şehirlerinden biri olan İzmir’de oturuyor ve işiniz açık tütün ile ilgili ise doğru adrestesiniz. Türkiye’nin en büyük illerinden biri olan İzmir gibi büyükşehirde Tütün shop, tütün satışı yapan tütün evleri için arayıp da bulamayacağınız

İzmir toptan tütün için bizi arayarak direk 1. Elden araya ekstra aracı koymadan toptan tütün alabilirsiniz. Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü toptan fiyatlarımız günlük ve haftalık değiştiği için şuan bu yazımızda güncel fiyatları listeleyemiyoruz. Fakat genel itibari ile 13 Eylül 2017 tarihi itibari ile sarmalık tütün fiyatlarımız 25 TL den başlayıp tezgahlık tütünlerimize doğru 80 TL’ye kadar tütün mevcuttur.

İzmir toptan tütün

İzmir’de tütün nerede satılır?

Sizler de kaliteli ve doğal tütün nerede satılır diye merak ediyorsanız. Direk kapıda ödeme imkânı ile ücretsiz kargo ile kapınıza kadar doğal kaliteli ve organik Adıyaman tütünü veya Çelikhan tütünü gönderiyoruz. Bunun için İzmir’in ilçeleriniz gezip dolaşmaya ve kaliteli tütün aramaya gerek yok. Yapmanız gereken tek iş bizi arayıp veya internet sitemiz üzerinden sipariş vererek kaliteye ulaşabilirsiniz.

 İzmirde adıyaman tütünü satışı yapan?

İzmir’de Adıyaman ilinde yetişen tütün satışını yapan yerleri ve tütün shop,  tütün evlerini arıyorsanız direk bizimle irtibata geçerek dilerseniz bizden alan toptancıların size iletişim bilgilerini verebiliriz. Yâda dilerseniz direk size Adıyaman’dan kargo yolu ile tütün gönderimi yapabiliriz.

İzmir’de tütün sarma işi?

Eğer tütün sarma işi için İzmir’de yapmak istiyorsanız size tavsiyemiz tütün satış dükkânlarına gidip kendileri ile görüşmeniz sizin avantajına olacaktır. Çünkü birçok tütün satış ve tütün evleri de tütün sarma işi yapan kişileri arıyor. Sizler de bu noktada yapmanız gereken tek şek tütün dükkânları ile irtibata geçip sormanız çünkü güncel fiyat olarak 1 karton yani içinde 10 adet sigara bulanan sigara doldurma işlemi için 5 TL ücret alınmaktadır. Bu da 1 kg Adıyaman tütünü sarmanın size kazandıracağı miktar 25 TL’dir. Toplamda bir haftada 10 kg tütün dolumu yapan tütün sarma işçileri haftalık 250 TL gibi bir ücret kazanmaktadırlar. Yani aylık neredeyse asgari ücrete yakın bir kazandıracaktır.

İzmir toptan tütün

ALİAĞA, BALÇOVA, BAYINDIR, BAYRAKLI, BERGAMA, BEYDAĞ, BORNOVA, BUCA, ÇEŞME, ÇİĞLİ, DİKİLİ, FOÇA, GAZİEMİR, GÜZELBAHÇE, KARABAĞLAR, KARABURUN, KARŞIYAKA, KEMALPAŞA, KINIK, KİRAZ, KONAK, MENDERES, MENEMEN, NARLIDERE, ÖDEMİŞ, SEFERİHİSAR, SELÇUK, TİRE, TORBALI, URLA

 

ADANA TOPTAN TÜTÜN VE ADANA İLİNDE TÜTÜN SATICILARI İÇİN MERAK ETTİĞİNİZ BİR KONU VAR İSE

ADANA TOPTAN TÜTÜN

YAZIMIZI OKUYABİLİRSİNİZ.

 

 

Ana Sayfa

Bizi Arayın

Whatsapp

Sipariş

© 2020 Adıyaman Tütüncüler Derneği . Tüm Hakları Saklıdır.